Orzel Nowa Wieś - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

01

02-2015

niedziela

02

02-2015

pon.

03

02-2015

wtorek

04

02-2015

środa

05

02-2015

czwartek

06

02-2015

piątek

07

02-2015

sobota

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 125, wczoraj: 260
ogółem: 855 517

statystyki szczegółowe

Aktualności

FINAŁ TURNIEJU HALOWEGO JUNIORÓW STARSZYCH !!!

  • autor: sylwek1981, 2015-01-30 13:57

W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ tj. 31 - 01 - 2015 r. NA HALI WIDOWISKOWO - SPORTOWEJ W MYŚLENICACH NA ZARABIU ZOSTANIE ROZEGRANY FINAŁ HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ W KATEGORII JUNIOR STARSZY. UDZIAŁ W NAJLEPSZEJ ÓSEMCE DRUŻYN, KTÓRE ZAGWARANTOWAŁY SOBIE MIEJSCE W FINAŁOWYM TURNIEJU WEŹMIE RÓWNIEŻ NASZ ZESPÓŁ - UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ. OBROŃCĄ TROFEUM JEST DRUŻYNA "KS RABA" DOBCZYCE, JEDNAK NIE POWTÓRZY ONA SWOJEGO WYCZYNU Z PRZED ROKU, PONIEWAŻ MUSIAŁA UZNAĆ WYŻSZOŚĆ INNYCH DRUŻYN W TURNIEJU ELIMINACYJNYM I TYM SAMYM NIE ZDOBYŁA KWALIFIKACJI DO TURNIEJU FINAŁOWEGO.

 

OTO PODZIAŁ NA GRUPY ORAZ HARMONOGRAM GIER W TURNIEJU FINAŁOWYM:

 

GRUPA I

1. BESKID TOKARNIA

2. GOŚCIBIA SUŁKOWICE

3. ISKRA BRZĄCZOWICE

4. TRÓJKA MYŚLENICE

 

GRUPA II

1. CISY HARBUTOWICE

2. DALIN III MYŚLENICE

3. GRODZISKO RACIECHOWICE

4. ORZEŁ NOWA WIEŚ

 

GODZINA   9:00  BESKID - TRÓJKA

GODZINA   9:25  CISY - ORZEŁ

GODZINA   9:50  GOŚCIBIA - ISKRA

GODZINA 10:15  DALIN III - GRODZISKO

GODZINA 10:40  TRÓJKA - ISKRA

GODZINA 11:05  ORZEŁ - GRODZISKO

GODZINA 11:30  BESKID - GOŚCIBIA

GODZINA 11:55  CISY - DALIN III

GODZINA 12:20  GOŚCIBIA - TRÓJKA

GODZINA 12:45  DALIN III - ORZEŁ

GODZINA 13:10  ISKRA - BESKID

GODZINA 13:35  GRODZISKO - CISY

 

GODZINA 14:00  MECZ O  5 MIEJSCE

GODZINA 14:25  MECZ O  3 MIEJSCE

GODZINA 14:50  MECZ O  1 MIEJSCE


PLAN GIER SPARINGOWYCH SENIORÓW !!!

  • autor: sylwek1981, 2015-01-28 15:24

JUŻ ZA NIECO PONAD DWA TYGODNIE SWÓJ PIERWSZY MECZ SPARINGOWY W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO RUNDY WIOSENNEJ (REWANŻOWEJ) OBECNEGO SEZONU PIŁKARSKIEGO ROZEGRA DRUŻYNA SENIORÓW NASZEGO KLUBU. PRZECIWNIKIEM BĘDZIE ZESPÓŁ "KS PRĄDNICZANKA" KRAKÓW. DRUŻYNA TA WYSTĘPUJE W KLASIE OKRĘGOWEJ (KRAKÓW I) i PLASUJE SIĘ PO RUNDZIE JESIENNEJ NA WYSOKIM 4 MIEJSCU W LIGOWEJ TABELI. SPOTKANIE TO ROZEGRANE ZOSTANIE NA BOISKU SMS-U KRAKÓW (sztuczna  nawierzchnia) W SOBOTĘ 14 LUTEGO br. O GODZINIE 13:00.

 

OTO HARMONOGRAM WSZYSTKICH GIER SPARINGOWYCH DRUŻYNY SENIORÓW:

 

14 LUTY 2015 r. - SOBOTA - GODZINA 13:00 ( boisko SMS Kraków)

"KS PRĄDNICZANKA" KRAKÓW - "UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ

 

21 LUTY 2015 r. - SOBOTA - GODZINA 16:00 ( boisko Myślenice - Zarabie)

"LKS ISKRA" GŁOGOCZÓW - "UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ

 

1 MARZEC 2015 r. - NIEDZIELA - GODZINA 14:00 ( boisko Myślenice - Zarabie)

"UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ - "LKS GRODZISKO" RACIECHOWICE

 

7 MARZEC 2015 r. - SOBOTA - GODZINA 18:00 ( boisko Myślenice - Zarabie)

"UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ - "LKS ROKITA" KORNATKA

 

15 MARZEC 2015 r. - NIEDZIELA - GODZINA 14:00 ( boisko Myślenice - Zarabie)

"UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ - "LKS LUBOMIR" WIŚNIOWA

 

22 MARZEC 2015 r. - NIEDZIELA - GODZINA 14:00 ( boisko Myślenice - Zarabie)

"UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ - "KS RABA" II DOBCZYCE

 

29 MARZEC 2015 r. - NIEDZIELA - GODZINA 14:00 ( boisko Myślenice - Zarabie)

"UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ - "UKS SYGNECZÓW"


JUNIORZY STARSI Z AWANSEM DO TURNIEJU FINAŁOWEGO W PIŁCE...

  • autor: sylwek1981, 2015-01-22 18:57

Z BARDZO DOBREJ STRONY POKAZAŁA SIĘ NASZA DRUŻYNA JUNIORÓW STARSZYCH W ELIMINACJACH HALOWEGO TURNIEJU JUNIORÓW, KTÓRY ODBYŁ SIĘ NA HALI SPORTOWEJ W SIEPRAWIU W UBIEGŁĄ SOBOTĘ (17 stycznia 2015 r). NASZ ZESPÓŁ ODNOSZĄC 4 ZWYCIĘSTWA I DOZNAJĄC TYLKO JEDNEJ PORAŻKI W SWOJEJ GRUPIE ZAJĄŁ DRUGIE MIEJSCE W TABELI I TYM SAMYM ZAPEWNIŁ SOBIE AWANS DO TURNIEJU FINAŁOWEGO (31 stycznia 2015 r), KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ NA HALI WIDOWISKOWO - SPORTOWEJ W MYŚLENICACH NA ZARABIU.

 

OTO WYNIKI SPOTKAŃ NASZEJ DRUŻYNY W TURNIEJU ELIMINACYJNYM:

 

ORZEŁ - KARPATY  2:0  (bramki: OLESEK Dominik, SUDER Tomasz)

ORZEŁ - ISKRA .B.  1:4  (bramka: OLESEK Dominik)

ORZEŁ - SĘP  4:1  (bramki: CZAJCZYK Mateusz - x2, SUDER Tomasz - x2)

ORZEŁ - WRÓBLOWIANKA  3:0 wo

ORZEŁ - DALIN II  4:1  (bramki: OLESEK Dominik, CZAJCZYK Mateusz - x2, SUDER Tomasz - x1)

 

SKŁAD "UKS ORZEŁ"  NOWA WIEŚ:

CZAJCZYK Mateusz

JAMKA Zbigniew

KOWALSKI Bartłomiej

KUPIEC Dawid

OLESEK Dominik

SUDER Tomasz

TWARDOSZ Piotr

 


TURNIEJ ELIMINACYJNY JUNIORÓW STARSZYCH !!!

  • autor: sylwek1981, 2015-01-16 19:19

JUŻ JUTRO ( 17 styczeń 2015 r.) NA HALI SPORTOWEJ W SIEPRAWIU SWOJE ZMAGANIA W ELIMINACJACH HALOWEGO TURNIEJU JUNIORÓW STARSZYCH O MISTRZOSTWO PODOKRĘGU MYŚLENICE ROZPOCZNIE NASZA DRUŻYNA. NASZ ZESPÓŁ WYSTĄPI W GRUPIE III WRAZ Z TAKIMI DRUŻYNAMI JAK: DALIN II MYŚLENICE, ISKRA BRZĄCZOWICE, KARPATY SIEPRAW, SĘP DROGINIA ORAZ WRÓBLOWIANKA KRAKÓW. AWANS Z GRUPY WYWALCZĄ DWA NAJLEPSZE ZESPOŁY, KTÓRE TYM SAMYM UZYSKAJĄ PRAWO GRY W TURNIEJU FINAŁOWYM, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 31 STYCZNIA 2015 r. NA HALI SPORTOWEJ W MYŚLENICACH ( Zarabie ).

 

OTO HARMONOGRAM GIER GRUPY III:

 

GODZINA   9:00  ORZEŁ NOWA WIEŚ - KARPATY SIEPRAW

GODZINA   9:12  DALIN II MYŚLENICE - SĘP DROGINIA

GODZINA   9:24  WRÓBLOWIANKA - ISKRA BRZĄCZOWICE

GODZINA   9:36  KARPATY - SĘP

GODZINA   9:48  ISKRA - DALIN II

GODZINA 10:00  ORZEŁ - WRÓBLOWIANKA

GODZINA 10:12  KARPATY - ISKRA

GODZINA 10:24  ORZEŁ - SĘP

GODZINA 10:36  WRÓBLOWIANKA - DALIN II

GODZINA 10:48  ISKRA - ORZEŁ

GODZINA 11:00  SĘP - WRÓBLOWIANKA

GODZINA 11:12  KARPATY - DALIN II

GODZINA 11:24  SĘP - ISKRA

GODZINA 11:36  ORZEŁ - DALIN II

GODZINA 11:48  WRÓBLOWIANKA - KARPATY


PRZYGOTOWANIA NASZYCH DRUŻYN DO RUNDY WIOSENNEJ !!!

  • autor: sylwek1981, 2015-01-12 18:56

Z DNIEM 19 STYCZNIA 2015 r. (poniedziałek) SWOJE PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ SEZONU PIŁKARSKIEGO 2014/2015 WZNOWIĄ SENIORZY NASZEGO KLUBU. PIERWSZY TRENING PO PRZERWIE ZIMOWEJ ODBĘDZIE SIĘ NA HALI SPORTOWEJ W GIMNAZJUM W DOBCZYCACH O GODZINIE 20:30. DODATKOWO RAZ W TYGODNIU (czwartek) ZAJĘCIA TRENINGOWE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ NA ORLIKU W DOBCZYCACH O GODZINIE 19:00.

RÓWNIEŻ JUNIORZY NASZEGO KLUBU W NAJBLIŻSZY PIĄTEK (16 styczeń) ROZPOCZNĄ TRENINGI. ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ NA SALI GIMNASTYCZNEJ W BRZĄCZOWICACH O GODZINIE 19:00.  NAJPÓŹNIEJ PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ WZNOWIĄ NASI NAJMŁODSI ZAWODNICY A WIĘC DRUŻYNA TRAMPKARZY. PIERWSZY TRENING ODBĘDĄ ONI 2 LUTEGO (poniedziałek) NA SALI SPORTOWEJ W GIMNAZJUM W DOBCZYCACH O GODZINIE 17:30. DODATKOWO W KAŻDĄ ŚRODĘ, POCZĄWSZY OD LUTEGO BĘDĄ ONI ODBYWAĆ ZAJĘCIA NA ORLIKU W DOBCZYCACH  RÓWNIEŻ O GODZINIE 17:30. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW O FREKWENCJĘ NA TRENINGACH !!!

 

OTO PLAN ZAJĘĆ TRENINGOWYCH NASZYCH DRUŻYN:

SENIORZY

SALA GIMNASTYCZNA - PONIEDZIAŁKI - GODZINA 20:30-22:00 (Dobczyce - Gimnazjum)

ORLIK - CZWARTKI - GODZINA 19:00-20:30 (Dobczyce)

 

JUNIORZY

SALA GIMNASTYCZNA - PIĄTKI - GODZINA 19:00-20:30 (Brzączowice)

ORLIK - brak

 

TRAMPKARZE

SALA GIMNASTYCZNA - PONIEDZIAŁKI - GODZINA 17:30-19:00 (Dobczyce - Gimnazjum)

ORLIK - ŚRODY - GODZINA 17:30-19:00 (Dobczyce)


5 MIEJSCE JUNIORÓW W TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I...

  • autor: sylwek1981, 2015-01-12 18:36

W ROZEGRANYM W ŚWIĘTO "TRZECH KRÓLI" HALOWYM TURNIEJU JUNIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA DOBCZYCE DRUŻYNA JUNIORÓW NASZEGO KLUBU ZAJĘŁA 5 MIEJSCE. W SWOJEJ GRUPIE NASZ ZESPÓŁ ZAJĄŁ 3 MIEJSCE I TYM SAMYM NIE ZDOŁAŁ AWANSOWAĆ DO POJEDYNKÓW O MEDALE. ZWYCIĘZCĄ TEGO TURNIEJU ZOSTAŁA DRUŻYNA JUNIORÓW "ISKRY" BRZĄCZOWICE, KTÓRA W SPOTKANIU FINAŁOWYM POKONAŁA ZESPÓŁ "RABY" I DOBCZYCE PO SERII RZUTÓW KARNYCH. W REGULAMINOWYM CZASIE PADŁ REMIS 3:3. NATOMIAST W MECZU O 3 MIEJSCE DRUŻYNA "DZIECANOVII" POKONAŁA BOREK KRAKÓW 5:3.

 

OTO WYNIKI SPOTKAŃ NASZEJ DRUŻYNY:

GRODZISKO - ORZEŁ N.W  0:1  (bramka - CZAJCZYK Mateusz)

ORZEŁ N.W - SYGNECZÓW  2:3  (bramki - SUDER Tomasz - x1, WITEK Kacper - x1)

DZIECANOVIA - ORZEŁ N.W  3:6  (bramki -  OLESEK Dominik - x2, SUDER Tomasz - x2, KAPEREK Adrian - x1 oraz CZAJCZYK Mateusz - x1)

RABA I DOBCZYCE - ORZEŁ N.W  4:1  (bramka - CZAJCZYK Mateusz)


HALOWY TURNIEJ JUNIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA !!!

  • autor: sylwek1981, 2015-01-02 18:15

JAK CO ROKU - TRADYCYJNIE 6 STYCZNIA W ŚWIĘTO "TRZECH KRÓLI" ODBĘDZIE SIĘ HALOWY TURNIEJ JUNIORÓW, KTÓRY ORGANIZOWANY JEST PRZEZ DRUŻYNĘ "LKS DZIECANOVIA". WŚRÓD ZGŁOSZONYCH ZESPOŁÓW JEST RÓWNIEŻ NASZA DRUŻYNA "UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ. OPRÓCZ NASZEGO ZESPOŁU WYSTĄPIĄ PONADTO: BOREK KRAKÓW, DZIECANOVIA DZIEKANOWICE, GRODZISKO RACIECHOWICE, ISKRA BRZĄCZOWICE, RABA I DOBCZYCE, RABA II DOBCZYCE, ROKITA KORNATKA, UKS SYGNECZÓW ORAZ WIECZYSTA KRAKÓW. TRIUMFATOREM POPRZEDNIEJ EDYCJI TEGO TURNIEJU JEST ZESPÓŁ "GÓRNIKA" WIELICZKA, KTÓRY JEDNAK OBECNIE NIE JEST WŚRÓD ZGŁOSZONYCH DRUŻYN.

RYWALIZACJA BĘDZIE TOCZYŁA SIĘ W DWÓCH GRUPACH PIĘCIO ZESPOŁOWYCH, GDZIE OBOWIĄZYWAĆ MA SYSTEM "KAŻDY Z KAŻDYM", A PÓŹNIEJ ZAGRAJĄ ZWYCIĘZCY GRUP W MECZU FINAŁOWYM, NATOMIAST ZESPOŁY KTÓRE ZAJĘŁY DRUGIE LOKATY W SWOJEJ GRUPIE STOCZĄ WALKĘ W SPOTKANIU O 3 MIEJSCE.  POCZĄTEK ZMAGAŃ PRZEWIDZIANO NA GODZINĘ 8:30 W HALI REGIONALNEGO CENTRUM OŚWIATOWO-SPORTOWEGO W DOBCZYCACH PRZY UL.SZKOLNEJ 43.

 

OTO PODZIAŁ NA GRUPY ORAZ HARMONOGRAM GIER:

 

GRUPA "A"

DZIECANOVIA DZIEKANOWICE

GRODZISKO RACIECHOWICE

ORZEŁ NOWA WIEŚ

RABA I DOBCZYCE

UKS SYGNECZÓW

 

TERMINARZ:

GODZ.  8:45    RABA I - DZIECANOVIA

GODZ.  9:05    GRODZISKO - ORZEŁ N.W

GODZ.  9:25    SYGNECZÓW - RABA I

GODZ.  9:45    DZIECANOVIA - GRODZISKO

GODZ.  10:05  ORZEŁ N.W - SYGNECZÓW

GODZ.  10:25  RABA I - GRODZISKO

GODZ.  10:45  DZIECANOVIA - ORZEŁ N.W

GODZ.  11:05  SYGNECZÓW - GRODZISKO

GODZ.  11:25  RABA I - ORZEŁ N.W

GODZ.  11:45  DZIECANOVIA - SYGNECZÓW

 

GODZ 12:10 - 12:25 - konkurs żonglerki po dwóch zawodników z każdej drużyny.

 

GRUPA "B"

BOREK KRAKÓW

ISKRA BRZĄCZOWICE

RABA II DOBCZYCE

ROKITA KORNATKA

WIECZYSTA KRAKÓW

 

TERMINARZ:

GODZ.  12:30  ISKRA - RABA II

GODZ.  12:50  ROKITA - BOREK

GODZ.  13:10  WIECZYSTA - ISKRA

GODZ.  13:30  RABA II - ROKITA

GODZ.  13:50  BOREK - WIECZYSTA

GODZ.  14:10  ISKRA - ROKITA

GODZ.  14:30  RABA II - BOREK

GODZ.  14:50  WIECZYSTA - ROKITA

GODZ.  15:10  ISKRA - BOREK

GODZ.  15:30  RABA II - WIECZYSTA

 

GODZ.  16:00  MECZ o 3 MIEJSCE

(2 drużyna GR.A. - 2 drużyna GR.B.)

GODZ.  16:30  MECZ o 1 MIEJSCE

(1 drużyna GR.A. - 1 drużyna GR.B.)

GODZ.  17:00 - Zakończenie turnieju.

 


WESOŁYCH SWIAT BOŻEGO NARODZENIA !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-12-26 08:13

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ORAZ PEŁNYCH RADOŚCI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, A W NADCHODZĄCYM NOWYM 2015 ROKU SAMYCH SUKCESÓW I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ ŻYCZY "UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ".


PORAŻKA JUNIORÓW NA KONIEC RUNDY JESIENNEJ W MYŚLENICACH !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-10-29 16:41

MYŚLENICE ( Zarabie )

Mecz ligowy

28 - 10 - 2014 - wtorek - godzina 19:00

"LKS ORZEŁ" MYŚLENICE (juniorzy) - "UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ (juniorzy)  4:1  (1:1)

 

BRAMKI:

0:1 - MRUGAŁA Dominik 26' min

1:1 - ORZEŁ Myślenice 35' min

2:1 - ORZEŁ Myślenice 50' min

3:1 - ORZEŁ Myślenice 65' min

4:1 - ORZEŁ Myślenice 76' min

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - SUDER Bartłomiej

  2 - TWARDOSZ Adam

  4 - KOWALSKI Bartłomiej

  5 - KUPIEC Dawid

  6 - JAMKA Zbigniew

  3 - WITEK Kacper

  8 - OLESEK Dominik  (75' min. 9 - TWARDOSZ Piotr)

16 - CZAJCZYK Mateusz

17 - KAPEREK Adrian

10 - WRONA Piotr (kpt)

18 - MRUGAŁA Dominik


DERBY SENIORÓW Z ISKRĄ NA PIĄTKĘ !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-10-25 22:47

NOWA WIEŚ

Mecz ligowy

26 - 10 - 2014 - niedziela - godzina 14:30

"UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ - "LKS ISKRA" BRZĄCZOWICE  5:0  (3:0)

 

BRAMKI:

1:0 - KOSAŁKA Marek 15' min (asysta NOWAK Patryk)

2:0 - SUDER Tomasz I 18' min (asysta KASPRZYK Bartłomiej)

3:0 - JAMKA Piotr 20' min (asysta WRONA Mateusz)

4:0 - WRONA Mateusz 52' min (asysta SUDER Tomasz I)

5:0 - KOSAŁKA Marek 55' min (asysta SUDER Tomasz I)

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - CZERWIEC Tomasz

13 - DYRDA Jarosław

14 - GACA Maciej

15 - JAMKA Piotr

16 - SĘDZIK Daniel (kpt)

  6 - KOSAŁKA Marek

  9 - NOWAK Patryk  (75' min. 17 - OLESEK Dominik)

10 - WRONA Mateusz  (60' min. 2 - TWARDOSZ Damian)

11 - PŁACHTA Krzysztof  (55' min. 4 - FELIKS Rafał)

18 - KASPRZYK Bartłomiej

  7 - SUDER Tomasz I  (60' min. 5 - SUDER Piotr)

 

Na ławce rezerwowej znaleźli się: 2 - TWARDOSZ Damian, 4 - FELIKS Rafał, 5 - SUDER Piotr, 17 - OLESEK Dominik oraz 20 - TWARDOSZ Daniel.

W tym meczu "żółtymi kartkami" ukarani zostali następujący zawodnicy "ORŁA": 2 - TWARDOSZ Damian, 10 - WRONA Mateusz oraz 18 - KASPRZYK Bartłomiej.

 

Derby Gminy Dobczyce zakończyły się wysokim zwycięstwem Orła Nowa Wieś, którego to gracze pokonali Iskrę Brzączowice aż 5:0. Co ciekawe przyjezdni mecz kończyli w "8" gdyż arbiter pokazał im aż 3 czerwone kartki!

Pierwsza bramka otwierająca wynik w tym meczu padła po centrze z rzutu rożnego wykonywanego przez Patryka Nowaka. Jego ostre dośrodkowanie trafiło na 5 metr gdzie piłki nie złapał bramkarz Iskry i w zamieszeniu najlepiej odnalazł się Kosałka, który  z 2 metrów ulokował futbolówkę w siatce rywali.

Drugi gola padł po zagraniu Kasprzyka, który na pełnym biegu minął obrońcę Iskry, Mariusza Stasiaka i będąc już w polu karnym rywala wycofał futbolówkę do lepiej ustawionego na 10 metrze Sudera, a ten pewnym uderzeniem po ziemi, po krótkim rogu bramki gości ulokował piłkę w siatce.

Trzecie trafienie to z pewnością najładniejsza bramka oraz akcja drużyny Orła. Z głębi pola piłkę na prawe skrzydło zagrał Kasprzyk, ta trafiła do Wrony, który na pełnej szybkości dośrodkował w pole karne na 10 metr. Tam akcję lewym skrzydłem zamykał obrońca P.Jamka i fantastycznym uderzeniem głową pokonał bramkarza gości. Akcja godna odnotowania!

Po przerwie padły jeszcze dwa gole. Najpierw M.Wrona w pełnym biegu mijając bramkarza Iskry pewnie ulokował futbolówkę w sieci rywala, zaś później wynik ustalił Kosałka, zwodem mijając obrońcę Iskry ułożył sobie piłkę na swojej lepszej nodze (lewej) i mocnym strzałem nie dał żadnych szans Góralowi.

W końcówce spotkania, kiedy w bramce Iskry nie było już T.Górala, bluzę z nr.1 założył Z.Hoduń. Tutaj warto podkreślić jego interwencje przy strzałach Kasprzyka oraz Kosałki, którymi uchronił swój zespół od wyższej porażki.

 


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najnowsza galeria

ELIMINACJE HALOWEGO TURNIEJU JUNIORÓW STARSZYCH (HALA W SIEPRAWIU) - 17 styczeń 2015 r.
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
SĘP Droginia 0:2 CLAVIA Świątniki Górne
WRZOSY Osieczany 4:2 TOPÓR Tenczyn
TEMPO Rzeszotary 4:1 OPATKOWIANKA Opatkowice
ZIELONKA Wrząsowice 4:1 WRÓBLOWIANKA Kraków
PASTERNIK Ochojno 4:0 SKALNIK Trzemeśnia
UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ 5:0 ISKRA Brzączowice
LKS MOGILANY 3:0 HALNIAK Zawada

Statystyki drużyny

Sport.pl