Orzel Nowa Wieś - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

01

11-2014

sobota

02

11-2014

niedziela

03

11-2014

pon.

04

11-2014

wtorek

05

11-2014

środa

06

11-2014

czwartek

07

11-2014

piątek

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 167, wczoraj: 372
ogółem: 825 872

statystyki szczegółowe

Aktualności

PORAŻKA JUNIORÓW NA KONIEC RUNDY JESIENNEJ W MYŚLENICACH !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-10-29 16:41

MYŚLENICE ( Zarabie )

Mecz ligowy

28 - 10 - 2014 - wtorek - godzina 19:00

"LKS ORZEŁ" MYŚLENICE (juniorzy) - "UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ (juniorzy)  4:1  (1:1)

 

BRAMKI:

0:1 - MRUGAŁA Dominik 26' min

1:1 - ORZEŁ Myślenice 35' min

2:1 - ORZEŁ Myślenice 50' min

3:1 - ORZEŁ Myślenice 65' min

4:1 - ORZEŁ Myślenice 76' min

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - SUDER Bartłomiej

  2 - TWARDOSZ Adam

  4 - KOWALSKI Bartłomiej

  5 - KUPIEC Dawid

  6 - JAMKA Zbigniew

  3 - WITEK Kacper

  8 - OLESEK Dominik  (75' min. 9 - TWARDOSZ Piotr)

16 - CZAJCZYK Mateusz

17 - KAPEREK Adrian

10 - WRONA Piotr (kpt)

18 - MRUGAŁA Dominik


DERBY SENIORÓW Z ISKRĄ NA PIĄTKĘ !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-10-25 22:47

NOWA WIEŚ

Mecz ligowy

26 - 10 - 2014 - niedziela - godzina 14:30

"UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ - "LKS ISKRA" BRZĄCZOWICE  5:0  (3:0)

 

BRAMKI:

1:0 - KOSAŁKA Marek 15' min (asysta NOWAK Patryk)

2:0 - SUDER Tomasz I 18' min (asysta KASPRZYK Bartłomiej)

3:0 - JAMKA Piotr 20' min (asysta WRONA Mateusz)

4:0 - WRONA Mateusz 52' min (asysta SUDER Tomasz I)

5:0 - KOSAŁKA Marek 55' min (asysta SUDER Tomasz I)

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - CZERWIEC Tomasz

13 - DYRDA Jarosław

14 - GACA Maciej

15 - JAMKA Piotr

16 - SĘDZIK Daniel (kpt)

  6 - KOSAŁKA Marek

  9 - NOWAK Patryk  (75' min. 17 - OLESEK Dominik)

10 - WRONA Mateusz  (60' min. 2 - TWARDOSZ Damian)

11 - PŁACHTA Krzysztof  (55' min. 4 - FELIKS Rafał)

18 - KASPRZYK Bartłomiej

  7 - SUDER Tomasz I  (60' min. 5 - SUDER Piotr)

 

Na ławce rezerwowej znaleźli się: 2 - TWARDOSZ Damian, 4 - FELIKS Rafał, 5 - SUDER Piotr, 17 - OLESEK Dominik oraz 20 - TWARDOSZ Daniel.

W tym meczu "żółtymi kartkami" ukarani zostali następujący zawodnicy "ORŁA": 2 - TWARDOSZ Damian, 10 - WRONA Mateusz oraz 18 - KASPRZYK Bartłomiej.

 

Derby Gminy Dobczyce zakończyły się wysokim zwycięstwem Orła Nowa Wieś, którego to gracze pokonali Iskrę Brzączowice aż 5:0. Co ciekawe przyjezdni mecz kończyli w "8" gdyż arbiter pokazał im aż 3 czerwone kartki!

Pierwsza bramka otwierająca wynik w tym meczu padła po centrze z rzutu rożnego wykonywanego przez Patryka Nowaka. Jego ostre dośrodkowanie trafiło na 5 metr gdzie piłki nie złapał bramkarz Iskry i w zamieszeniu najlepiej odnalazł się Kosałka, który  z 2 metrów ulokował futbolówkę w siatce rywali.

Drugi gola padł po zagraniu Kasprzyka, który na pełnym biegu minął obrońcę Iskry, Mariusza Stasiaka i będąc już w polu karnym rywala wycofał futbolówkę do lepiej ustawionego na 10 metrze Sudera, a ten pewnym uderzeniem po ziemi, po krótkim rogu bramki gości ulokował piłkę w siatce.

Trzecie trafienie to z pewnością najładniejsza bramka oraz akcja drużyny Orła. Z głębi pola piłkę na prawe skrzydło zagrał Kasprzyk, ta trafiła do Wrony, który na pełnej szybkości dośrodkował w pole karne na 10 metr. Tam akcję lewym skrzydłem zamykał obrońca P.Jamka i fantastycznym uderzeniem głową pokonał bramkarza gości. Akcja godna odnotowania!

Po przerwie padły jeszcze dwa gole. Najpierw M.Wrona w pełnym biegu mijając bramkarza Iskry pewnie ulokował futbolówkę w sieci rywala, zaś później wynik ustalił Kosałka, zwodem mijając obrońcę Iskry ułożył sobie piłkę na swojej lepszej nodze (lewej) i mocnym strzałem nie dał żadnych szans Góralowi.

W końcówce spotkania, kiedy w bramce Iskry nie było już T.Górala, bluzę z nr.1 założył Z.Hoduń. Tutaj warto podkreślić jego interwencje przy strzałach Kasprzyka oraz Kosałki, którymi uchronił swój zespół od wyższej porażki.

 


HAT-TRICK KUBY WŁODARCZYKA Z TEMPEM - UDANE ZAKOŃCZENIE...

  • autor: sylwek1981, 2014-10-25 22:23

NOWA WIEŚ

Mecz ligowy

25 - 10 - 2014 - sobota - godzina 11:00

"UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ (trampkarze) - "LKS TEMPO" RZESZOTARY (trampkarze)  3:0  (1:0)

 

BRAMKI dla ORŁA strzelił: WŁODARCZYK Jakub - x3.

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - WOŹNIAK Krzysztof

  3 - PODSIADŁO Jacek

  9 - STRZAŁKA Dominik

11 - WOŹNIAK Jakub

18 - CHOROBIK Przemysław

  7 - WŁODARCZYK Jakub (kpt)

10 - SUDER Hubert

15 - ŁACNY Mateusz

16 - WŁODARCZYK Michał

14 - JAMRÓZ Maciej

17 - STACHURA Kacper

 

Na ławce rezerwowej znalazł się: 13 - BAŁA Kacper.


WAŻNA ZMIANA DLA JUNIORÓW !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-10-24 20:53

ZAPLANOWANY NA NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ MECZ II LIGI JUNIORÓW POMIĘDZY DRUŻYNAMI "ORZEŁ" MYŚLENICE - "ORZEŁ" NOWA WIEŚ NIE ODBĘDZIE SIĘ W PIERWOTNYM TERMINIE. NA PROŚBĘ TRENERA GOSPODARZY TEGO SPOTKANIA MECZ ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY I ODBĘDZIE SIĘ W NAJBLIŻSZY WTOREK tj. 28 - 10 - 2014 r. O GODZINIE 19:00 NA BOISKU ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ W MYŚLENICACH (Zarabie).


PUNKTOWA STRATA SENIORÓW W TENCZYNIE !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-10-18 22:29

TENCZYN

Mecz ligowy

19 - 10 - 2014 - niedziela - godzina 15:00

"LKS TOPÓR" TENCZYN - "UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ  2:2  (1:2)

 

BRAMKI:

1:0 - JUSZCZAK Marek 16' min - karny

1:1 - KOSAŁKA Marek 37' min (asysta NOWAK Patryk)

1:2 - KOSAŁKA Marek 44' min (asysta SUDER Tomasz I)

2:2 - PAŚ Bartłomiej 85' min

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - CZERWIEC Tomasz

13 - DYRDA Jarosław

14 - GACA Maciej  (57' min. 4 - FELIKS Rafał)

15 - JAMKA Piotr

16 - SĘDZIK Daniel (kpt)

17 - JAMKA Krzysztof

  6 - KOSAŁKA Marek

10 - WRONA Mateusz  (83' min. 5 - SUDER Piotr)

18 - KASPRZYK Bartomiej

19 - NOWAK Patryk

  9 - TOMCZYK Robert  (20' min. 7 - SUDER Tomasz I)

 

Na ławce rezerwowej znaleźli się: 4 - FELIKS Rafał, 5 - SUDER Piotr oraz 7 - SUDER Tomasz I.


JUNIORZY TRIUMFUJĄ - LIDER POKONANY !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-10-18 22:25

NOWA WIEŚ

Mecz ligowy

19 - 10 - 2014 - niedziela - godzina 11:00

"UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ (juniorzy) - "KS GOŚCIBIA" SUŁKOWICE (juniorzy)  3:0  (2:0)

 

BRAMKI:

1:0 - CZAJCZYK Mateusz 30' min - rzut wolny

2:0 - OLESEK Dominik 36' min (asysta JAMKA Zbigniew)

3:0 - TWARDOSZ Piotr 85' min (asysta JAMKA Zbigniew)

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - WRONA Piotr (kpt)

  2 - TWARDOSZ Adam

  5 - KUPIEC Dawid

  6 - JAMKA Zbigniew

  7 - KOWALSKI Bartłomiej

10 - OLESEK Dominik

13 - CZAJCZYK Mateusz

17 - KAPEREK Adrian

18 - MRUGAŁA Dominik  (87' min. 19 - CHOROBIK Daniel)

  4 - WITEK Kacper

  9 - TWARDOSZ Piotr

 

Na ławce rezerwowej znalazł się: 19 - CHOROBIK Daniel.


NIESPODZIEWANA PORAŻKA TRAMPKARZY W ŚWIĄTNIKACH !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-10-18 22:20

ŚWIĄTNIKI GÓRNE

Mecz ligowy

19 - 10 - 2014 - niedziela - godzina 11:00

"LKS CLAVIA" ŚWIĄTNIKI GÓRNE (trampkarze) - "UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ (trampkarze)  3:2  (2:1)

 

BRAMKI dla ORŁA strzelił: WŁODARCZYK Jakub - x2 z rzutów karnych.

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

WOŹNIAK Krzysztof

WOŹNIAK Jakub

WŁODARCZYK Michał

PODSIADŁO Jacek

NOWAK Mariusz

JAMKA Dariusz

SUDER Hubert

JĘDRZEJCZYK Kacper

WŁODARCZYK Jakub (kpt)

ŁACNY Mateusz

STACHURA Kacper


TYLKO REMIS TRAMPKARZY W RACIECHOWICACH !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-10-17 18:12

RACIECHOWICE

Mecz ligowy

17 - 10 - 2014 - piątek - godzina 16:00

"LKS GRODZISKO" RACIECHOWICE (trampkarze) - "UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ (trampkarze)  4:4  (0:3)

 

BRAMKI dla ORŁA strzelili: SUDER Hubert - x2, BAŁA Kacper - x1 oraz WOŹNIAK Jakub - x1.

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

WOŹNIAK Krzysztof

WŁODARCZYK Michał

PODSIADŁO Jacek

WOŹNIAK Jakub

CHOROBIK Przemysław

WŁODARCZYK Jakub (kpt)

JĘDRZEJCZYK Kacper

WÓJTOWICZ Bartłomiej

SUDER Hubert

JAMRÓZ Maciej  (50' min. BAŁA Kacper)

STACHURA Kacper

 

Na ławce rezerwowej znalazł się: BAŁA Kacper.


WAŻNA INFORMACJA - MECZ TRAMPKARZY Z CLAVIĄ JUŻ W...

  • autor: sylwek1981, 2014-10-16 20:35

SPOTKANIE OSTATNIEJ KOLEJKI III LIGI TRAMPKARZY - PODOKRĘG MYŚLENICE POMIĘDZY DRUŻYNAMI "UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ - "LKS CLAVIA" ŚWIĄTNIKI GÓRNE ZOSTANIE ROZEGRANE JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ tj. 19 - 04 - 2014 r. O GODZINIE 11:00 NA BOISKU  W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH. PIERWOTNIE MECZ MIAŁ SIĘ ODBYĆ 31 PAŹDZIERNIKA (piątek) O GODZINIE 15:30. JEDNAK NA PROŚBĘ TRENERA DRUŻYNY GOSPODARZY TEGO SPOTKANIA I WYRAŻENIE ZGODY PRZEZ NASZEGO TRENERA DRUŻYNY TRAMPKARZY MECZ ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA WCZEŚNIEJSZY TERMIN.


SENIORZY LEPSI OD HALNIAKA - KOLEJNE WAŻNE 3 PUNKTY !!!

  • autor: sylwek1981, 2014-10-12 11:29

NOWA WIEŚ

Mecz ligowY

12 - 10 - 2014 - niedziela - godzina 15:00

"UKS ORZEŁ" NOWA WIEŚ - "LKS HALNIAK" ZAWADA  4:1  (4:0)

 

BRAMKI:

1:0 - KOSAŁKA Marek 15' min (asysta NOWAK Patryk)

2:0 - TOMCZYK Robert 19' min (asysta KASPRZYK Bartłomiej)

3:0 - KASPRZYK Bartłomiej 41' min (asysta KOSAŁKA Marek)

4:0 - GACA Maciej 44' min - karny (asysta KOSAŁKA Marek)

4:1 - ZAJĄC Rafał 66' min

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - CZERWIEC Tomasz

13 - DYRDA Jarosław  (60' min. 5 - SUDER Piotr)

14 - GACA Maciej

15 - JAMKA Piotr

16 - SĘDZIK Daniel (kpt)

17 - JAMKA Krzysztof

  6 - KOSAŁKA Marek  (65' min. 20 - TWARDOSZ Damian)

10 - WRONA Mateusz  (46' min. 7 - SUDER Tomasz)

18 - KASPRZYK Bartłomiej

19 - NOWAK Patryk

  9 - TOMCZYK Robert  (65' min. 2 - TWARDOSZ Daniel)

 

Na ławce rezerwowej znaleźli się: 2 - TWARDOSZ Daniel, 4 - FELIKS Rafał, 5 - SUDER Piotr, 7 - SUDER Tomasz I, 11 - PŁACHTA Krzysztof oraz 20 - TWARDOSZ Damian.

 

 


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najnowsza galeria

MECZ LIGOWY SENIORÓW: LKS TOPÓR TENCZYN - UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ - 19 październik 2014 r. (runda jesienna).
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
SĘP Droginia 0:2 CLAVIA Świątniki Górne
WRZOSY Osieczany 4:2 TOPÓR Tenczyn
TEMPO Rzeszotary 4:1 OPATKOWIANKA Opatkowice
ZIELONKA Wrząsowice 4:1 WRÓBLOWIANKA Kraków
PASTERNIK Ochojno 2:0 SKALNIK Trzemeśnia
UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ 5:0 ISKRA Brzączowice
LKS MOGILANY 3:0 HALNIAK Zawada

Statystyki drużyny

Sport.pl