Orzel Nowa Wieś - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

29

04-2016

piątek

MECZ LIGOWY SENIORÓW: WRÓBLOWIANKA KRAKÓW - ORZEŁ NOWA WIEŚ - PIĄTEK - godzina 17:00 (boisko w Ochojnie - zbiórka w klubie o godzinie 15:30).

30

04-2016

sobota

01

05-2016

niedziela

MECZ LIGOWY JUNIORÓW: ORZEŁ NOWA WIEŚ - PCIMIANKA PCIM - NIEDZIELA - godzina 11:00 (boisko w Nowej Wsi - zbiórka w klubie o godzinie 10:00).

02

05-2016

pon.

MECZ LIGOWY TRAMPKARZY: RABA DOBCZYCE - ORZEŁ NOWA WIEŚ - PONIEDZIAŁEK - godzina 17:30 (boisko w Dobczycach - zbiórka w klubie o godzinie 16:30).

03

05-2016

wtorek

04

05-2016

środa

05

05-2016

czwartek

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 149, wczoraj: 278
ogółem: 990 506

statystyki szczegółowe

Aktualności

TRAMPKARZE TRIUMFUJĄ W SIEPRAWIU !!!

  • autor: sylwek1981, 2016-04-25 16:47

SIEPRAW

Mecz ligowy

25 - 04 - 2016 - poniedziałek - godzina 17:00

LKS "KARPATY" SIEPRAW (trampkarze) - UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ (trampkarze)  1:2  (0:0)

 

BRAMKI dla ORŁA strzelił: WRONA Damian - x2.

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

BRYTAN Maksymilian

CHOROBIK Przemysław

SUDER Filip

BRAŚ Jakub

JĘDRZEJCZYK Kacper

SUDER Hubert (kpt)

DĄBROWSKI Patryk

STACHURA Kacper

SZNAJDER Jonatan

WRONA Damian

KANIA Kacper  (35' ŚLUSARCZYK Arkadiusz)

 

Na ławce rezerwowej znalazł się: ŚLUSARCZYK Arkadiusz.


DERBY SENIORÓW Z ISKRĄ BRZĄCZOWICE DLA ORŁA !!!

  • autor: sylwek1981, 2016-04-23 22:17

NOWA WIEŚ

Mecz ligowy

24 - 04 - 2016 - niedziela - godzina 16:00

UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ - LKS "ISKRA" BRZĄCZOWICE  1:0  (0:0)

 

BRAMKA:

1:0 - KASPRZYK Bartłomiej 66' min (asysta CZAJCZYK Mateusz)

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - PTAK Franciszek

  5 - FELIKS Rafał

13 - DYRDA Jarosław

14 - GACA Maciej

16 - SĘDZIK Daniel (kpt)

17 - JAMKA Krzysztof

  6 - KOSAŁKA Marek

  8 - CZAJCZYK Mateusz

11 - ŚLÓSARZ Mateusz  (73' min. 2 - JAMKA Zbigniew)

15 - MATOGA Daniel  (30' min. 7 - WŁODARCZYK Jakub)

18 - KASPRZYK Bartłomiej

 

Na ławce rezerwowej znaleźli się: 2 - JAMKA Zbigniew, 7 - WŁODARCZYK Jakub oraz 9 - SUDER Piotr.
 


ODDANY MECZ BEZ WALKI JUNIORÓW Z BESKIDEM TOKARNIA !!!

  • autor: sylwek1981, 2016-04-23 22:01

TOKARNIA

Mecz ligowy

24 - 04 - 2016 - niedziela - godzina 11:00

GKS "BESKID" TOKARNIA (juniorzy) - UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ (juniorzy)  3:0 - walkower


PORAŻKA SENIORÓW W TENCZYNIE !!!

  • autor: sylwek1981, 2016-04-16 08:29

TENCZYN

Mecz ligowy

17 - 04 - 2016 - niedziela - godzina 16:00

LKS "TOPÓR" TENCZYN - UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ  2:0  (1:0)

 

BRAMKI:

1:0 - TOPÓR Tenczyn 26' min

2:0 - TOPÓR Tenczyn 69' min

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - WRONA Piotr

  5 - SUDER Piotr

13 - DYRDA Jarosław

14 - GACA Maciej

16 - SĘDZIK Daniel

17 - JAMKA Krzysztof (kpt)

  6 - KOSAŁKA Marek

  8 - CZAJCZYK Mateusz  (70' min. 2 - JAMKA Zbigniew)

10 - WRONA Mateusz  (46' min. 19 - MATOGA Daniel)

11 - PŁACHTA Krzysztof

18 - KASPRZYK Bartłomiej  (80' min. 7 - WŁODARCZYK Jakub)

 

Na ławce rezerwowej znaleźli się: 2 - JAMKA Zbigniew, 7 - WŁODARCZYK Jakub oraz 19 - MATOGA Daniel.


TRAMPKARZE OGRYWAJĄ PEWNIE TOKARNIĘ !!!

  • autor: sylwek1981, 2016-04-16 08:27

NOWA WIEŚ

Mecz ligowy

16 - 04 - 2016 - sobota - godzina 11:30

UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ (trampkarze) - FA "TOKARNIA" (trampkarze)  3:0  (0:0)

 

BRAMKI dla ORŁA strzelili: WRONA Damian - x2 oraz SZNAJDER Jonatan - x1.

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

BRYTAN Maksymilian

BRAŚ Jakub

CHOROBIK Przemysław

SUDER Filip

JĘDRZEJCZYK Kacper

STACHURA Kacper

SZNAJDER Jonatan

SUDER Hubert (kpt)

DĄBROWSKI Patryk

WRONA Damian

KANIA Kacper  (35' min. ŚLUSARCZYK Arkadiusz)

 

Na ławce rezerwowej znalazł się: ŚLUSARCZYK Arkadiusz.

 


JUNIORZY NA REMIS Z JORDANEM-SUM ZAKLICZYN !!!

  • autor: sylwek1981, 2016-04-15 05:34

NOWA WIEŚ

Mecz ligowy

15 - 04 - 2016 - piątek - godzina 17:00

UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ (juniorzy) - LKS "JORDAN-SUM" ZAKLICZYN (juniorzy)  2:2  (1:0)

 

BRAMKI:

1:0 - WŁODARCZYK Jakub 20' min

1:1 - JORDAN-SUM Zakliczyn 68' min

1:2 - JORDAN-SUM Zakliczyn 77' min

2:2 - WŁODARCZYK Jakub 87' min

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - CHOROBIK Daniel

  4 - IDZI Jakub

  5 - JASEK Radosław

  8 - PODSIADŁO Jacek

13 - WOŹNIAK Jakub

  7 - WŁODARCZYK Jakub

10 - SUDER Hubert

16 - CZAJCZYK Mateusz (kpt)

17 - JAMKA Dariusz

  9 - TWARDOSZ Piotr

14 - SUDER Bartłomiej  (46' min. 11 - WITEK Kacper)

 


KANONADA STRZELECKA TRAMPKARZY W MOGILANACH !!!

  • autor: sylwek1981, 2016-04-13 05:33

MOGILANY

Mecz ligowy

13 - 04 - 2016 - środa - godzina 17:00

LKS "MOGILANY" (trampkarze) - UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ (trampkarze)  0:7  (0:4)

 

BRAMKI dla ORŁA strzelili: SUDER Hubert - x3, WRONA Damian - x2, DĄBROWSKI Patryk -x1 oraz KANIA Kacper - x1.

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

 BRYTAN Maksymilian

 BRAŚ Jakub

 CHOROBIK Przemysław

SUDER Filip

STACHURA Kacper

SUDER Hubert (kpt)

WRONA Damian

SZNAJDER Jonatan

DĄBROWSKI Patryk

ŚLUSARCZYK Arkadiusz

KANIA Kacper

 

 


WICELIDER TABELI OGRYWA SENIORÓW !!!

  • autor: sylwek1981, 2016-04-09 14:47

NOWA WIEŚ

Mecz ligowy

10 - 04 - 2016 - niedziela - godzina 17:00

UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ - LKS "PASTERNIK" OCHOJNO  1:3  (1:1)

 

BRAMKI:

1:0 - KOSAŁKA Marek 17' min (asysta GACA Maciej)

1:1 - MRÓZ Michał 38' min

1:2 - ŚWIĄTKO Jan 56' min

1:3 - GUZIK Jarosław 89' min

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - PTAK Franciszek

  5 - SUDER Piotr

14 - GACA Maciej

15 - FELIKS Rafał

16 - SĘDZIK Daniel (kpt)

17 - JAMKA Krzysztof

  6 - KOSAŁKA Marek

  8 - CZAJCZYK Mateusz  (46' min. 3 - JAMKA Zbigniew)

10 - WRONA Mateusz

18 - KASPRZYK Bartłomiej

11 - ŚLÓSARZ Mateusz

 

Na ławce rezerwowej znalazł się: 3 - JAMKA Zbigniew.

 

W tym meczu "żółtą kartką" ukarany został następujący zawodnik "ORŁA": 11 - ŚLÓSARZ Mateusz.


JUNIORZY BEZ PUNKTÓW W KORNATCE !!!

  • autor: sylwek1981, 2016-04-09 14:39

KORNATKA

Mecz ligowy

10 - 04 - 2016 - niedziela - godzina 14:00

LKS "ROKITA" KORNATKA (juniorzy) - UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ (juniorzy)  2:1  (2:1)

 

BRAMKĘ dla ORŁA strzelił: WŁODARCZYK Jakub.

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

  1 - CHOROBIK Daniel

  2 - WOŹNIAK Jakub

  5 - IDZI Jakub  (46' min. 10 - SUDER Hubert)

  6 - JASEK Radosław

14 - MAJKA Mateusz

11 - WITEK Kacper  (46' min. 16 - CZAJCZYK Mateusz)

  7 - WŁODARCZYK Jakub

  8 - PODSIADŁO Jacek

15 - JAMKA Dariusz

  9 - SUDER Bartłomiej

18 - TWARDOSZ Piotr

 

Na ławce rezerwowej znaleźli się: 10 - SUDER Hubert oraz 16 - CZAJCZYK Mateusz.


KANONADA STRZELECKA TRAMPKARZY W SPARINGU Z DZIEXĄ !!!

  • autor: sylwek1981, 2016-04-02 07:16

NOWA WIEŚ

Mecz sparingowy

04 - 04 - 2016 - poniedziałek - godzina 18:00

UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ (trampkarze) - LKS "DZIECANOVIA" DZIEKANOWICE (trampkarze)  13:0  (6:0)

 

BRAMKI dla ORŁA  strzelili: DĄBROWSKI Patryk - x4,  SUDER Hubert - x3, WRONA Damian - x2, BRAŚ Jakub - x1, JĘDRZEJCZYK Kacper - x1, SUDER Filip - x1 oraz STACHURA Kacper - x1.

 

UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ wystąpił w tym spotkaniu w następującym składzie:

BRYTAN Maksymilian

CHOROBIK Przemysław

STACHURA Kacper

SUDER Filip

BRAŚ Jakub

SUDER Hubert (kpt)

DĄBROWSKI Patryk

JĘDRZEJCZYK Kacper

SZNAJDER Jonatan

WRONA Damian

ŚLUSARCZYK Arkadiusz  (36' min. KANIA Kacper)

 

Na ławce rezerwowej znalazł się: KANIA Kacper.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

WRÓBLOWIANKA KrakówUKS ORZEŁ NOWA WIEŚ
WRÓBLOWIANKA Kraków   UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ
2016-04-29, 17:00:00

Boisko w Ochojnie

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najnowsza galeria

MECZ LIGOWY JUNIORÓW: UKS "ORZEŁ" NOWA WIEŚ - KS "RABA" DOBCZYCE - 11 październik 2015 r. (runda jesienna)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
WRÓBLOWIANKA Kraków 3:3 ISKRA Głogoczów
SKALNIK Trzemeśnia 3:2 WRZOSY Osieczany
LKS MOGILANY 11:0 LKS RUDNIK II
ROKITA Kornatka 4:5 PASTERNIK Ochojno
SĘP Droginia 1:2 TOPÓR Tenczyn
UKS ORZEŁ NOWA WIEŚ 1:0 ISKRA Brzączowice
ZIELONKA Wrząsowice 1:1 CLAVIA Świątniki Górne

Statystyki drużyny

Sport.pl